DAHA İYİ.HIZLI.GÜÇLÜ

EA Aydın Tenis Akademisi

DAHA İYİ OLMAK İÇİN DOĞRU YERDESİN

01

Perfomans Programı

Aydın Tenis – EA Akademisi‘nin deneyimli tenis antrenörleri eşliğinde tenis kursu gruplarında en az 3 aylık temel eğitim almış olan ve tenis sporunu yaşam tarzı olarak benimseyecek çocuklardan oluşan tenis gruplardır.

Performans Tenis grupları Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) ve Uluslararası Tenis Federasyonunun (ITF) düzenlemiş olduğu turnuvalara katılmak amacıyla hazırlık yapmaktadır. Yaş gruplarına göre ve sporcuların seviyelerine göre gerek birebir eğitim alarak gerekse haftanın 3, 4 veya 5 günü performans grup eğitimleriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Performans programları, kondisyon, teknik ve taktik eğitimleri olmak üzere çocuk sporculara özel olarak hazırlanmaktadır. Bu sayede tüm performans sporcularının TTF ve ITF’nin düzenlemiş olduğu turnuvalarda başarılı olması hedeflenmektedir.

Aydın Tenis

02

Yetişkin Kursları

Akademi mezunu deneyimli tenis antrenörleri eşliğinde tenise yeni başlamak isteyen, tenis tekniklerini geliştirmek isteyen veya stres atmayı amaçlayan yetişkin sporcularımız bu grubumuzda çalışabilirler. Yetişkin tenis akademisinde 3 kur şeklinde yapılmaktadır. 1 kur 3 ay sürmektedir.

1. kur tenise yeni başlayanlar için temel teknik vuruşlar, forehand, backhand, smaç, vole, servis atışı, ve raket tutuşu öğretilir. 2.kur ise orta düzey tenis oynayanlar içindir. Bu kurda ilk kurda temel teknik beceriler üretildikten sonra bunların geliştirilmesi amaçlanmaktadır. Maç sisteminin öğretilmesi ve kulüp içerisinde düzenlediğimiz turnuvalara orta düzey tenis oynayanlar katılabilirler. 3. kur, orta ve ileri düzey tenis oynayan ve tenis turnuvalarına katılan bay ve bayan sporcular için teknik ve taktik çalışmaları kapsar. 3. kur oyuncuları TTF’nin ve EA Tenis Akademisinin düzenlediği Senior Tenis turnuvalarına katılabilirler.

Aydın Tenis

Aydın Tenis

03

Özel Dersler

Akademi mezunu deneyimli tenis antrenörleri eşliğinde tenise yeni başlamak isteyen, tekniklerini geliştirmek isteyen veya stres atmayı amaçlayan her yaş ve seviyeden sporcularımıza birebir tenis eğitimi verilmektedir. Özel tenis derslerimizde sizin için özel olarak hazırlanmış antreman programlarıyla teknik vuruşlar, forehand, backhand, smaç, vole, servis vuruşlarını daha hızlı ve etkili öğrenmenize olanak sağlar. Aydın’ın ilk ve tek toprak kortta özel ders alma ayrıcalığını EA Tenis Akademisi‘nde yaşayabilirisiniz.

Aydın Tenis

04

Çocuk Kursları

Akademi mezun deneyimli tenis antrenörleri nezaretinde; yaz ve kış spor okullarımızda 5-14 yaş çocuklarımıza, tenisi sevdirmek, iyi bir sporcu olarak yetişmelerini sağlamak tenisin temel teknik vuruşlarını ve atışlarını öğreterek ileride performans tenisçi olmalarını sağlamak en büyük arzumuzdur.

Engin Arslan Çocuk Tenis Akademisinde çocuklar yaş gruplarına ve seviyelerine göre ayrılarak düzenlenir. Çocuklara özgüven kazandıracak antreman programları yaparak daha üst seviyede tenis öğrenmelerini sağlamaktayız.

AYDIN TENİS AKADEMİSİ
AYDIN FITNESS | AYDIN SPA

AİLEMİZE KATIL

Ücretsiz demo tenis dersine katılmak ve EA Akademi‘nin Aydın Tenis Kursları, Aydın Fitness ve Aydın SPA hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun.

EA Akademi
Aydın
 Tenis Kulübü | Odeon Park Otel

AYDIN TENİS
Aydın Tenis Akademisi

Aydın Tenis Kulübü

Kemer Mahallesi
1760 Sokak No:2

EFELER / AYDIN

Aydın Odeon Park Otel

Ovaeymir Mahallesi
Aydın – Muğla Karayolu 3. Km

EFELER / AYDIN

+90 507 919 38 89

 +90 537 357 52 26

bilgi@eatenis.com

EA Tenis Akademisi © 2016 - 2020
Tüm Hakları Saklıdır

Aydın Tenis Web Sayfası - Loqoom