EA AKADEMİ TESİSLERİMİZ

AYDIN TENİS KULÜBÜ

AYDIN’DA TENİSİN ADRESİ

Aydın Tenis Kulübünün içinde faaliyet gösteren Engin Arslan Tenis Akademisi; profesyonel ve deneyimli eğitmenleri eşliğinde her yaştan insanlara tenisi sevdirmeye ve öğretmeye devam ediyor. EA Tenis akademisinin kapalı-açık kortlarında her mevsim tenisin keyfini çıkaran her yaştan öğrenci görmek mümkün.

TENİS

AYDIN EA TENIS AKADEMİSİ

Aydın Tenis Kulübünün içinde faaliyet gösteren Engin Arslan Tenis Akademisi; profesyonel ve deneyimli eğitmenleri eşliğinde Aydın’da Tenisin Adresi olmaya devam ediyor.

Ayrıca performans kursları ile yetiştirdiği sporcuların ulusal turnuvalardaki başarısı da takdir edilesi. Aydın Tenis Kulübünün iş birliği ile gerçekleştirilen bu kurslarda her yaştan 1000’den fazla öğrenci tenis eğitimi almış ve hala almaya devam ediyor.

Çoğunluğu öğrencilerin ve 3-6 yaş miniklerin oluşturduğu öğrenci gruplarıyla tam bir aile gibi olmayı başaran nadir spor akademilerinden biri olan EA Tenis Akademisi, öğrencilerin sosyal ve okul hayatlarında başarılı olmayı gerçekleştirebilmeleri için disiplinli, özgüven sahibi, ahlaklı ve centilmen bireyler yetiştirmeyi hedefliyor.

AYDIN EA TENİS AKADEMİSİ

EA AKADEMİ HİZMETLER

Aydın bölgesinde ve Ulusal alanda, verdiği tenis eğitimi ile, önce insan odaklı, ilkeli, kurumsallaşmış tenis eğitimi veren EA Tenis Akademisi, Aydın’da tenis sporunu her yaştan insan ile tanıştırmaya devam ediyor.

KAPALI KORTLAR

EA Tenis akademisinin kapalı-açık kortlarında her mevsim tenisin keyfini çıkaran her yaştan öğrenci görmek mümkün.

ÇOCUK KURSLARI

Akademi mezun deneyimli tenis antrenörlerinezaretinde; yaz ve kış spor okullarımızda 5-14 yaş çocuklarımıza, tenisi sevdirmek, iyi bir sporcu olarak yetişmelerini sağlamak tenisin temel teknik vuruşlarını ve atışlarını öğreterek ileride performans tenisçi olmalarını sağlamak en büyük arzumuzdur.

YETİŞKİN KURSLARI

Akademi mezunu deneyimli tenis antrenörlerieşliğinde tenise yeni başlamak isteyen, tenis tekniklerini geliştirmek isteyen veya stres atmayı amaçlayan yetişkin sporcularımız bu grubumuzda çalışabilirler.

AYDIN TENİS AKADEMİSİ
AYDIN FITNESS | AYDIN SPA

AİLEMİZE KATIL

Ücretsiz demo tenis dersine katılmak ve EA Akademi‘nin Aydın Tenis Kursları, Aydın Fitness ve Aydın SPA hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun.

EA Akademi
Aydın
 Tenis Kulübü | Odeon Park Otel

AYDIN TENİS
Aydın Tenis Akademisi

Aydın Tenis Kulübü

Kemer Mahallesi
1760 Sokak No:2

EFELER / AYDIN

Aydın Odeon Park Otel

Ovaeymir Mahallesi
Aydın – Muğla Karayolu 3. Km

EFELER / AYDIN

+90 507 919 38 89

 +90 537 357 52 26

bilgi@eatenis.com

EA Tenis Akademisi © 2016 - 2020
Tüm Hakları Saklıdır

Aydın Tenis Web Sayfası - Loqoom