DAHA İYİ.HIZLI.GÜÇLÜ

DAHA İYİ OLMAK İÇİN DOĞRU YERDESİN

01

Personal Training (PT)

Personal Training “Kişiye Özel Antrenman” ya da “Bireysel Antrenman” olarak bilinmektedir. Profesyonel Fitness eğitmeni desteği ile birebir uygulanan egzersiz programlarına “Personal Training” denirken, desteği sağlayan eğitmene de “Personal Trainer” yani “Kişiye Özel Antrenör” denir.
Personal Trainer, üyenin ihtiyaçları doğrultusunda hareket eder. Örneğin; üyenin sağlık durumu, yaşam şekli ve alışkanlıkları, psikolojik dengesi(mutlu/mutsuz/endişeli/heyecanlı/vs…) gibi ayrıntıları dikkate alarak egzersiz programı şekillendirilir. Aktivite boyunca Aydın Anemon Otel / EA Akademi XL‘de her türlü vücut ölçüm ve testlerin takibi yapılır.

Aydın Fitness

02

Functional Training

Functional training günlük yapılan faaliyetler için vücudumuzu daha iyi kullanmamızı sağlayan egzersizleri içerir.

Fonksiyonel egzersiz eğitiminde amaç daha iyi eklem hareketliliği ve daha verimli kassal hareketlilik kabiliyeti kazandırmaktır. Bu durumlarım düzeltilmesi sayesinde günlük aktiviteler esnasında oluşabilecek sakatlık risklerini en aza indirmemizi sağlar. Vücudun kendi ağırlığının kullanıldığı bu çalışmalarda, yardımcı aletler ile vücudun birden fazla bölgesinin çalışması esas kılınmış, dengeleyici kaslarımız ile daha dayanıklı ve günlük yaşamımızda daha rahat hareket edebilmemize yardımcı olur.

Aydın Fitness

03

Corrective Exercise

Sportif sakatlanmalar genellikle tekrarlayan yanlış hareket alışkanlıklarından veya yapısal eğilimlerden kaynaklanır. Fiziksel uygunluk antrenmanlarında, düzeltici egzersiz tekniklerini kullanarak üyelerimizin sakatlanmalarını önleyebiliyoruz. Böylelikle, spor ve egzersiz konusunda Aydın Anemon Otel / EA Akademi Corrective Exercise daha uzun süre aktif kalmalarına yardımcı oluyoruz.

Aydın Fitness

04

Medikal Fitness

Medikal Fitness; kökenini rehabilitasyondan alan, bireylerin spora özgü hareketlerini ya da günlük aktivitelerinde ihtiyaç duydukları hareket türlerini, etkili ve güvenli bir şekilde sağlaması amacıyla oluşturulmuş yaklaşımlar bütünüdür.

Hareketsizlik, kişinin var olan fiziksel kapasitesini azaltarak sağlığını olumsuz yönde etkiler. Tansiyon, solunum, kalp damar hastalıkları, diyabet ve obezite gibi durumlarda fiziksel aktivite tedavi sürecinin önemli bir parçasıdır. Bununla birlikte fiziksel aktivite yetersizliği bu hastalıkların oluşumunda “primer” nedenler arasındadır. Medikal Fitness ile Aydın Anemon Otel / EA Akademi‘de egzersiz yaparken kişinin fiziksel ve metabolik hastalıklardan korunmasını sağlayarak daha sağlıklı hale gelmesi hedeflenir.

Yaralanma ve/veya ameliyat sonrası fizyoterapi ve rehabilitasyon çalışmalarıyla fiziksel aktivite kabiliyeti belli bir seviyeye getirilen birey, vücudunu korumak ve spora adapte edebilmek amacıyla da Medikal Fitness programına alınır. Bununla birlikte yaralanma riski olan bireyler Medikal Fitness ile fiziksel aktivite düzeylerini arttırırken yaralanma risklerini de en aza düşürür.

Aydın Fitness

AYDIN TENİS AKADEMİSİ
AYDIN FITNESS | AYDIN SPA

AİLEMİZE KATIL

Ücretsiz demo tenis dersine katılmak ve EA Akademi‘nin Aydın Tenis Kursları, Aydın Fitness ve Aydın SPA hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun.

EA Akademi
Aydın
 Tenis Kulübü | Odeon Park Otel

AYDIN TENİS
Aydın Tenis Akademisi

Aydın Tenis Kulübü

Kemer Mahallesi
1760 Sokak No:2

EFELER / AYDIN

Aydın Odeon Park Otel

Ovaeymir Mahallesi
Aydın – Muğla Karayolu 3. Km

EFELER / AYDIN

+90 507 919 38 89

 +90 537 357 52 26

bilgi@eatenis.com

EA Tenis Akademisi © 2016 - 2020
Tüm Hakları Saklıdır

Aydın Tenis Web Sayfası - Loqoom