EA AKADEMİ TESİSLERİMİZ

ODEON PARK OTEL

EA AKADEMİ XL

Aydının ilk ve tek toprak kortlarını Aydın Odeon Park Otel içindeki EA Akademi XL tesisimizde her yaştan tenis severin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz. EA Akademi XL tesislerimizde profesyonel ve deneyimli eğitmenlerimiz eşliğinde toprak kortlarda tenis oynamanın keyfini alırken, Fitness salonumuzda bireysel antremanlar yapıp, Elitia SPA‘da stress ve yorgunluğunuzdan arınabilirsiniz.

Odeon Park Otel

AKADEMİ

AYDIN EA TENIS AKADEMİSİ

TENİS KULÜBÜ

Aydın Tenis Kulübünün ve Aydın Odeon Park Otelinin içinde faaliyet gösteren Engin Arslan Tenis Akademisi; profesyonel ve deneyimli eğitmenleri eşliğinde her yaştan insanlara tenisi sevdirmeye ve öğretmeye devam ediyor.

FITNESS

Aydın Odeon Park Otelinin içinde faaliyet gösteren EA Akademi XL; profesyonel ve deneyimli eğitmenleri eşliğinde üyelerimizin ihtiyaçlarına yönelik kişisel /bireysel antremanlar ve üyelik programları ile daha sağlıklı bir yaşam için hizmet vermeye devam ediyor.

SPA

Aydın Odeon Park Otelinin içinde faaliyet gösteren EA Akademi XLElitia SPA‘da ruhunuzu dinlendirecek atmosferde, uzman terapistleriyle günlük hayatın tüm stress ve yorgunluğundan arınacağınız enerjinizi yerine getirecek unutulmaz bir Spa ve masaj deneyimi sunmaya devam ediyor.

 

TENİS

AYDIN EA TENIS AKADEMİSİ

YETİŞKİN KURSLARI

Akademi mezunu deneyimli tenis antrenörlerieşliğinde tenise yeni başlamak isteyen, tenis tekniklerini geliştirmek isteyen veya stres atmayı amaçlayan yetişkin sporcularımız bu grubumuzda çalışabilirler.

ÖZEL DERSLER

Akademi mezunu deneyimli tenis antrenörleri eşliğinde tenise yeni başlamak isteyen, tekniklerini geliştirmek isteyen veya stres atmayı amaçlayan her yaş ve seviyeden sporcularımıza birebir tenis eğitimi Aydın Odeon Park Otelindeki EA Akademi XL ve Aydın Tenis Kulübündeki Engin Arslan Tenis Akademisinde verilmektedir.

ÇOCUK KURSLARI

Akademi mezun deneyimli tenis antrenörlerinezaretinde; yaz ve kış spor okullarımızda 5-14 yaş çocuklarımıza, tenisi sevdirmek, iyi bir sporcu olarak yetişmelerini sağlamak tenisin temel teknik vuruşlarını ve atışlarını öğreterek ileride performans tenisçi olmalarını sağlamak en büyük arzumuzdur.

AYDIN EA TENIS AKADEMİSİ

Tesisimiz

EA AKADEMİ XL olarak tenis dersi almanın yanı sıra, toprak kort ve beton kort kiralayabilir, yüzme, basketbol, fitness ve spa hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Kortlarımız

Aydın’da EA Akademi XL‘de tenis için bir ilk; Toprak Kort ve Beton Kort alternatiflerimizden dilediğinizi seçip tenis oynayabilirsiniz. 

Beton Kort

Aydın Odeon Park Otelindeki EA Akademi XL Gece Aydınlatmalı Beton Kortlarımızda günün her saatinde tenis oynamanın keyfini yaşayın.

Toprak Kortlarımız

Aydın’ın İlk ve Tek Toprak Kortlarında Tenis Keyfi EA Akademi XL – Aydın Odeon Park Otel ayrıcalığıyla.

FITNESS

Aydın EA Akademi XL – Odeon Park Otel tesisimizde, özel olarak dizayn edilmiş fitness salonumuzda, kişiye özel antrenör eşliğinde bireysel spor yapabilmenin keyfini yaşayın. 

Elitia SPA

Yorgunluğunuzu atmak ve kendinizi zinde hissetmek için ihtiyacınız olan herşey EA Akademi XL’nin Elitia Spa`da sizleri bekliyor.

Tenis Cafe

EA Akademi XL’de ormanın yanı başında keyifli bir kahve içmek ve yanında muhteşem tatlarımızı denemeniz için sizleri EA Tenis Cafe‘ye bekliyoruz.

ODEON PARK OTEL
Elitia SPA

Kendinizi Zinde ve Zende hissetmeniz için ihtiyacınız olan her şey ve daha fazlası

Aydın Odeon Park Otel‘deki / EA Akademi XL – Elitia SPA`da sizleri bekliyor.

Odeon Park Otel

FITNESS

AYDIN EA AKADEMİ FITNESS

EA AKADEMİ FITNESS

Aydın Odeon Park Otelinin içinde faaliyet gösteren EA Akademi XL; profesyonel ve deneyimli eğitmenleri eşliğinde üyelerimizin ihtiyaçlarına yönelik kişisel /bireysel antremanlarve üyelik programları ile daha sağlıklı bir yaşam için hizmet vermeye devam ediyor.

PERSONAL TRAINING (PT)

EA Akademi XL ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel kişisel antrenör eşliğinde antreman programları hazırlamaktadır.

Odeon Park Otel

FUNCTIONAL TRAINING

Günlük yapılan faliyetler için vücudunuzu daha iyi kullanmanın sağlayan egzersizler EA Akademi XL‘de sizleri bekliyor.

Odeon Park Otel

CORRECTIVE EXERCISE

EA Akademi Fitness’da düzeltici egzersiz teknikleri kullanarak sizlerin sakatlanmalarını önleyebiliyoruz.

Odeon Park Otel

AYDIN TENİS AKADEMİSİ
AYDIN FITNESS | AYDIN SPA

AİLEMİZE KATIL

Ücretsiz demo tenis dersine katılmak ve EA Akademi‘nin Aydın Tenis Kursları, Aydın Fitness ve Aydın SPA hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun.

EA Akademi
Aydın
 Tenis Kulübü | Odeon Park Otel

AYDIN TENİS
Aydın Tenis Akademisi

Aydın Tenis Kulübü

Kemer Mahallesi
1760 Sokak No:2

EFELER / AYDIN

Aydın Odeon Park Otel

Ovaeymir Mahallesi
Aydın – Muğla Karayolu 3. Km

EFELER / AYDIN

+90 507 919 38 89

 +90 537 357 52 26

bilgi@eatenis.com

EA Tenis Akademisi © 2016 - 2020
Tüm Hakları Saklıdır

Aydın Tenis Web Sayfası - Loqoom